Poprawne maskowanie pojazdu- etap drugi.

Duże zdjęcie Poprawne maskowanie pojazdu- etap drugi.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 164
<
>
Ten sam pojazd i w tym samym miejscu co na zdjęciu poprzednim. Definitywnie zmieniło się maskowanie. Wokół pojazdu mocno ubita (wydeptana) ziemia a zza pojazdu zniknęła kupa siana która, być może, posłużyła właśnie do zamaskowania go. W tle zmieniła się bujność roślinności. Tożsamość stanowiska ze zdjęcia poprzedniego potwierdzają: a) drzewo za pojazdem, b) małe drzewo w tle, c) młode, wyrastające drzewko w osi małego drzewa ale na blizszym planie, d) płotek po lewej stronie zdjęcia. Przemiany które zaistniały (bardziej bujna roślinność oraz wydeptana mocno ziemia) wskazują na długi pobyt na tym stanowisku. Uwagę zwracają rozstawione anteny których nie ma na zdjęciu poprzednim co potwierdza teorię z poprzedniego opisu iż widać na nim pojazd który dopiero zajął stanowisko. 
Data dodania: 2 maja, 11:44
Datowanie przedmiotu: 1938 - 1943
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 15 razy od 2 maja, 11:44
Reklama
Dodaj komentarz
2 maja, 14:00
Dzięki! Staram się robic takie opisy aby zdjęcia były czytelne zarówno dla tych którzy nie maja wiedzy jak i dla tych którzy ją mają ale mogą mieć z jakichś powodów wątpliwości.
2 maja, 12:57
Gratulacje. Super jako seria.
Gdyby nie Twój perfekcyjny opis, to byłby dla mnie po prostu ....chochoł, ino duży.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.