Pocztwóka z Nowogrodźca Naumburg a Queis

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 3
<
>
Pocztówka z Nowogrodźca przedwojenna nazwa miasta Naumburg a Queis .Widok na kompleks klasztorny ,kościół św.Piotra i Pawła oraz kamienice .

Karta pocztowa wysłana w roku 1932 z poczty Nowogrodziec do miejscowości Zgorzelec ( Gorlitz )

Pocztówka wykonana w dość słynnej firmie papierniczej ale nie jedynej w mieście która znajdowała się w centrum rynku pod adresem Rynek 3 (Ring 3 )

Owa drukarnia i sklep papierniczy ,księgarnia prowadzona była przez Otto Lange .

 
Data dodania: 2 maja, 14:28
Datowanie przedmiotu: 1910 - 1933
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 21 razy od 2 maja, 14:28
Reklama
Dodaj komentarz
2 maja, 21:53
Dziekuje za uwagi w miarę możliwości i czasu postaram się coś poprawić.
2 maja, 15:56
Niech mi będzie wolno napisać że kolekcja zapowiada się ciekawie ale czy nie można by było w ramach obróbki (bądź przed zapsaniem pliku po skanowaniu bądź w ramach podstawowej obróbki spod przegladarki do zdjęć Windowsa) wykadrować sam obiekt? Jestem pewien że co najmniej kilka osób doceniłoby walory prezentowanych przedmiotów, włącznie ze mną bo choć posztówki to nie moja bajka to nie raz "lajkuję" jeżeli coś wyjątkowo mi się spodoba. Proszę uwagi nie odbierac jako krytyki a jedynie poradę która umozliwi nam wszystkim cieszenie się nowymi przedmiotami w nowym muzeum, zaś same widokówki, zwyczajnie zasługują na solidną prezentację. Pozdrawiam i czekam na wiecej eksponatów.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.