miniatura rzeźba

Duże zdjęcie miniatura rzeźba
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 1
<
>
Witam , znalazłem stary śrubokręt " wkrętak"  6cm po dziadku i jak się okazało cały jest miniaturową rzeźbą , Kilkaset ilustracji na tym skrawku , pod każdym kątem jakby go nie obkręcać ukazuje się inna ilustracja. Niektóre tworzą historie. przy amatorskim obrabianiu : lupa + telefon po opcji przyciemniania pokazuja się następne . Obraz w obrazie i dany obraz jest częśią następnego. Całość jest z rysunkami starożytnymi średniowiecznymi. Dużo elementów demonistycznych , ale i sceny bitew , dużo zwierząt niektóre ukazane jako kryatury z ludzkimi głowami. Cały śrubokręt jest  pokryty poza brudem.. złotem , srebrem , czerwien , biel. Siedze nad nim już 2 dni i nie znalazłem żadnej informacji czyje to dzieło. Odczytać sygnatury nie potrafię za skomplikowane. Nałożonych przechodzących przez siebie jest sporo stylów pod różnym kątem. Najbardziej pasuje mi styl Jones Fouquet. Ale nie znalazłem ani jednej rzeźby w internecie ani nikogo kto by wykonywał podobny
Data dodania: 10 maja 2021
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 92 razy od 10 maja 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
10 maja 2021
Celne trafienie Naprawiacz ;-)) Pozdro !!!
10 maja 2021
Dzięki za wstawienie fanta.Przypomniał mi się film https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.