Zdjęcie żołnierz pruski

Zdjęcie pruskiego żołnierza prawdopodobnie okres pierwszej wojny światowej. Zdjęcie przedstawia dwie osoby młodego mężczyznę w mundurze wraz z kobietą w czarnej sukni (matka?). Widoczny pas, oraz temblak szabli lub bagnetu (przysłonięty nogą). Na odwrocie długi tekst po niemiecku napisany ołówkiem (słabo widoczny). 

 Kolega Naprawiacz uzupełnił opis:

Żołnierz piechoty w stopniu mannschaften - inne rangi w schirmmütze model 1910 oraz ubrany jest w feldrock model 07/10 .Widać ,że mundur w stanie mocno "okopowym" Datowanie 1914-1915.
Data dodania: 13 czerwca 2021
Datowanie przedmiotu: 1914 - 1918
Miejsce pochodzenia: Prusy
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: Naprawiacz Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 125 razy od 13 czerwca 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
14 czerwca 2021
Dziękuję za uzupełnienie. Wiedziałem, że można na Ciebie liczyć. Pozdrawiam.
13 czerwca 2021
Żołnierz piechoty w stopniu mannschaften - inne rangi w schirmmütze model 1910 oraz ubrany jest w feldrock model 07/10 .Widać ,że mundur w stanie mocno "okopowym" Datowanie 1914-1915.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.