Pochłaniacz amoniaku o symbolu P21/1-K. 

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 23
<
>
Pochłaniacz amoniaku o symbolu P21/1-K.  Jest to pochłaniacz stosowany w przemysłowy ale i  stosowany wszędzie tam gdzie mogły wystąpić opary amoniaku w stężeniu zagrażającym zdrowiu służy do ochrony układu oddechowego przed amoniakim i jego pochodnymi, gdy ich stężenie objętościowe w powietrzu nie przekracza 0,5%, a zawartość tlenu wynosi minimum 17% obj, wyższe stężenie amoniaku wpływa na długość czasu pracy pochłaniacza , nie może być używany tam, gdzie występują pyły i inne zanieczyszczenia powietrza   ponieważ mogą one spowodować uszkodzenie czynnika czynnego pochłaniacza. Pochłaniacz kompletuje się z częścią twarzową (musi posiadać zawór wdechowy oraz wydechowy) wyposażoną w łącznik z gwintem Rd 40x1/7” (EN-148-1) bezpośrednio (co nie jest zbyt wygodne ze względu na  wagę pochłaniacza) lub za pomocą odpowiedniego węża.  Producent firma FASER. Pochłaniacz a zasobów wojska po terminie.

Stan magazynowy

 
Data dodania: 18 lipca, 13:41
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 40 razy od 18 lipca, 13:41
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.