OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 53
<
>
Drugi z zestawów warsztatowych, które posiadam. Wersja oznaczona cyframi -64M jest dedykowana do naprawy masek przeciwgazowych serii MP-4. Podobnie jak ZNSPCH, zestaw ten jest wyposażony w podstawowe narzędzia oraz klej, puszki na farbę, butelki na środki chemiczne oraz foliowe worki. Zestaw wyposażony jest również w zapasowe części (zagadką jest obecność ustników do aparatów izolujących IP-46/M) takie jak: guziki, gumowe kołki nagłowia, zawory wdechowe/wydechowe, zaślepki filtropochłaniaczy, zapasowe nagłowia, nakładki okularowe. Zestaw ten nie posiadał łat, ponieważ maski MP-4 po przedziurawieniu nie były naprawiane, tak jak miało to miejsce w SzM-41M, lecz przeznaczane do utylizacji. Prawdopodobnie wynikało to z różnic konstrukcyjnych.
Data dodania: 18 lipca 2021
Datowanie przedmiotu: 1975 - 1985
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 96 razy od 18 lipca 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.