GKS JEDNOŚĆ MICHAŁKOWICE - PROPORCZYK

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 7
<
>
Michałkowice to dzielnica Siemianowic Śląskich która graniczy z dzielnicą Chorzowa , Maciejkowice od północnego wschodu . Drużyna GKS Jedność Michałkowice grała już przed II wojną światową w lidze śląskiej a rywalami w lidze były takie kluby jak Iskra Siemianowice , 07 Siemianowice czy KS Bytków , drużyna Jedność do największych osiągnięc może zaliczyc awans do ligi okręgowej oaz zwycięstwo w latach siedemdziesiątych nad Górnikiem Zabrze który już był wielkim klubem w I lidze 1-0.

Klub dzis już nie istnieje , po latach jedynie stworzono szkółkę piłkarską o nazwie UKS Jedność .Proporczyk zaliczam do unikatu.

Wymiary szerokość 17,5 cm , długość 25,5 cm
Data dodania: 23 listopada, 23:15
Datowanie przedmiotu: 1960 - 1980
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 121 razy od 23 listopada, 23:15
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.