CENTRUM WSPARCIA SYSTEMÓW DOWODZENIA DGRSZ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
89 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa ma kształt tarczy koloru srebrzystego z nitowanym obrzeżem. Na tarczy umieszczony jest splot węzłów w kształcie sieci – symbolizujący sieciocentryczność systemów teleinformatycznych. Pośrodku tarczy znajduje się symbol procesora, którego środek wypełniają położone ukośnie pasy w barwach rodzajów sił zbrojnych. Na górze tarczy, w dwóch rzędach, umieszczone są litery „CWSD DG RSZ” – skrót pełnej nazwy Centrum. Na dole tarczy umieszczono datę „2014” – symbolizującą rok sformowania Centrum. Barwy i symbolika nawiązują do charakteru wykonywanych zadań, a także miejsca i roli Centrum w systemie kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 337/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 7 sierpnia 2014 r.
wymiary : 43x37 mm
wykonanie : Zygmunt Olszewski
Data dodania: 7 grudnia 2021
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 61 razy od 7 grudnia 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.