BIAŁOWIEŻA (Бѣлавѣжъ, Białowieża Towarowa)

Duże zdjęcie BIAŁOWIEŻA (Бѣлавѣжъ, Białowieża Towarowa)
Fotografia z lat trzydzietych ubiegłego wieku. Zbudowana w 1903 roku stacja była początkowo zapleczem technicznym dla pociągów carskich, które obsługiwały pasażerów (czyli carski dwór) przy oddalonym ponad dwa kilometry peronie.
Data dodania: 13 stycznia
Datowanie przedmiotu: 1931 - 1939
Stan eksponatu: Dobry
Szerokość: 139 mm
Wysokość: 90 mm
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 75 razy od 13 stycznia
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
14 stycznia
Teraz tam jest Restauracja Carska - a tu trochę reklamy z ich strony:
"ten unikatowy obiekt architektury drewnianej przyciąga zarówno smakoszy kuchni polsko - rosyjskiej jak i miłośników Puszczy i ducha architektury schyłku XIX wieku. Obok restauracji, w zabytkowej wieży ciśnień, mieszczą się dwuosobowe apartamenty oraz ruska bania czyli tradycyjna sauna. W stojącym na torze składzie pociągu znajdują się także luksusowe wagony stylizowane na carskie salonki. Każdy z nich to niezależny dwuosobowy apartament z możliwością dostawki. "
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.