Hełmofon desantowy - kamuflaż

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 57
<
>
Hełmofon desantowy przeznaczony jest do ochrony głowy żołnierza podczas skoków spadochronowych. W celu ochrony części potylicznej i ciemieniowej hełm posiada podłużne osłony górne wypełnione filcem. Osłony poprzeczne chronią obszary skroniowe i czołowe. Wykonany jest z cienkiego i miękkiego materiału impregnowanego przeciw zamoczeniu. Podszewka wykonana jest z tkaniny bawełnianej. Aby chronić narząd słuchu przed silnym wiatrem podczas skoku z samolotu lub helikoptera, otwory na uszy są wyposażone w bawełnianą wkładkę o gęstym splocie. Hełmofon wykonany jest w kamuflażu cyfrowa flora.
Data dodania: 31 stycznia
Datowanie przedmiotu: 2019
Miejsce pochodzenia: Rosja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Rozmiar: 59
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 58 razy od 31 stycznia
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.