OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
42 / 181
<
>
Herb Sanoka (bez korony)Herb przedstawia na trójpolowej tarczy typu francuskiego w polu górnym białego orła w koronie na czerwonym tle, w prawym (heraldycznie) dolnym polu świętego Michała Archanioła zabijającego szatana (święty stoi na leżącym, czarnym szatanie, ubrany w białe szaty, ze złotym nimbem, w uniesionej prawej ręce trzyma ognisty złoty miecz, w uniesionej lewej - czarny łańcuch owinięty wokół szyi diabła) na niebieskim tle, w lewym dolnym polu wijącego się węża w złotej koronie na głowie, połykającego dziecko, na białym tle

Więcej na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Sanoka

 
Data dodania: 7 lutego 2022
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 9 razy od 7 lutego 2022
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.