OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 10
<
>
Schrony Przeciwlotnicze autorstwa ppłk.Józefa Siałkowksiego i kpt.inż. Kazimierza Biesierskiego to niezwykle szczegółowa publikacja w temacie budowy schronów. Opisuje m.in. jakich materiałów należy używać do ich budowy, jakie pomieszczenia można przystosować do roli schronów oraz niezwykle dokładnie opisuje stosowane na całym świecie rodzaje bomb i ewentualne zniszczenia jakie mogą spowodować. Pomimo opłakanego stanu tego egzemplarza zdecydowałem się wstawić go tutaj ponieważ moim zdaniem jest to jedno z cenniejszych źródeł informacji w temacie budowy schronów w okresie II RP.
Data dodania: 8 lutego 2022
Datowanie przedmiotu: 1934
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 33 razy od 8 lutego 2022
Reklama
Dodaj komentarz
8 lutego 2022
Dziękuję, również mam taką nadzieję.
Kustosz
8 lutego 2022
I oby tylko nie trzeba było już korzystać z tej wiedzy...
8 lutego 2022
Ciekawy fant,gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.