OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 54
<
>
Kask V dla spadochroniarzy
Kask ochronny  dla  spadochroniarzy ČSLA, służy do ochrony głowy spadochroniarza podczas skoku z samolotu oraz podczas działań bojowych. Kask zapewnia maksymalną możliwą ochronę głowy w zakresie od -10 o do +50 o C. Skorupa kasku wykonana jest z laminatu poliestrowego (PESL). Jest to materiał, który w pełni spełnia wymagające warunki, na jakie narażony jest Kask podczas użytkowania. Elastyczna gumka khaki nawleczona na zewnątrz po obwodzie do wkładania elementów maskujących. Otwory dźwiękowe w okolicy ucha. Możesz wyregulować pałąk pałąka, aby prawidłowo dopasować kask do głowy.
Wewnętrzna część bandaża kasku wykonana jest z potnika z naturalnej skóry bydlęcej "BOPOP". Zewnętrzna część bandaża wykonana jest z czarnej skóry bydlęcej BOTINO. Bandaż jest wystarczająco elastyczny i dopasowuje się do kształtu głowy.
Producent: TVAR Pardubice. Produktowy w rozmiarach : 55-58, 52-55
Stan magazynowy
 
Data dodania: 31 marca 2022
Miejsce pochodzenia: Czechy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 46 razy od 31 marca 2022
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.