Jest walizka, radia nie ma.

Duże zdjęcie Jest walizka, radia nie ma.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
75 / 289
<
>
Mercedes Benz- Kfz 2 Type 170 VK, lekki wóż dowodzenia i łączności, jak domyślam się- w Paryżu. Pojazd jest pozbawiony radiostacji (powinna znajdować się na półce w tylnej części pojazdu) za to wyraźnie widoczna jest walizka zawierająca niewątpliwie oficerskie fanty. W głębi widoczne dwie sylwetki przy czym ta po prawej to niewątpliwie oficer zaś ta po lewej może być podoficerem. Zarówno pojazd jak i żołnierze należą do Luftwaffe. Zwraca uwagę okienko piwnicy przesłonięte workami z piaskiem. Zdjęcie jest częścią pakietu powiązanego ze zdjęciem poprzednim. Pojazd jest dość rzadko spotykany na zdjęciach.
Data dodania: 16 maja, 19:50
Datowanie przedmiotu: 1940 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 59 razy od 16 maja, 19:50
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.