OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
76 / 287
<
>
Poczet sztandarowy jednostki Luftwaffe. Pocztowymi i chorążym są podoficerowie (na tyle na ile widać) wszyscy w stopniu starszego sierżanta lub sierżanta sztabowego. Poczet ubrany w mundury służbowe z bluzami fliegerblouse w wersji późniejszej, buty marszowe, jasne koszule z krawatami, pasy, rękawice oraz hełmy stalowe. Chorąży niesie sztandar oparty w temblaku. Po lewej widoczni dwaj oficerowie z czego ten lepiej widoczny ma na sobie bluzę tuchrock, oficerki, bryczesy, pas oficerski, koszulę, krawat i hełm stalowy. W tle budynek raczej o chrakterze koszarowym ale zdecydowanie nie  w stylu niemieckim. Zdjęcie wiąże się według mnie ze zdjęciami poprzednimi (zakupione w jednym pakiecie) co wskazuje iż może przedstawić uroczystości w nowym miejscu dyslokacji jednostki Luftwaffe we Francji, w zajętych pofrancuskich koszarach. Dodam jeszcze że poczet nie jest w umundurowaniu galowym więc nie nosi na przykład ryngrafów. W mojej opinii kolor patek może być brązowy (łączność).
Data dodania: 19 maja, 19:19
Datowanie przedmiotu: 1942 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 48 razy od 19 maja, 19:19
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
19 maja, 19:54
Dziękuję. Czasami sie trafi coś wyjątkowego.
19 maja, 19:34
Ładna fotka,gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.