Trzewiki letnie wzór  926/MON  (u 3686)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
36 / 40
<
>
Trzewiki letnie wzór  926/MON  (u 3686)

Polskie trzewiki letnie -wzór 926/MON przeznaczone są do użytkowania w okresie wiosenno-letnim, wykonane są ze skóry wodoodpornej w kolorze czarnym w połączeniu z tkaniną poliamidową typu „Cordura”. W celu usztywnienia i wzmocnienia cholewki dodatkowo zastosowano taśmę poliestrową–kordową. W obuwiu zastosowano  dwuwarstwowy laminat membrany paroprzepuszczalnej wykonanej na bazie PU z dzianiną poliestrową,  wprasowany termicznie bezpośrednio  na  wewnętrznej powierzchni cholewki. W rozwiązaniu konstrukcyjnym cholewki    zastosowano  system  sznurowany.  Podeszwy  gumowe  o  wysokim urzeźbieniu. Trzewiki letnie produkowane są w tęgości średniej w rozmiarach od 23 do 31 co pół numeru, według numeracji metrycznej.  Producenci    Armex, S.P.W.S Gdynia ,Demar,  Wojas.

Rozmiar 28.

Stan magazynowy
Data dodania: 28 maja, 17:55
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 16 razy od 28 maja, 17:55
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.