Trzewiki letnie wzór  926/MON  (u 3686)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
41 / 61
<
>
Trzewiki letnie wzór  926/MON  (u 3686)

Polskie trzewiki letnie -wzór 926/MON przeznaczone są do użytkowania w okresie wiosenno-letnim, wykonane są ze skóry wodoodpornej w kolorze czarnym w połączeniu z tkaniną poliamidową typu „Cordura”. W celu usztywnienia i wzmocnienia cholewki dodatkowo zastosowano taśmę poliestrową–kordową. W obuwiu zastosowano  dwuwarstwowy laminat membrany paroprzepuszczalnej wykonanej na bazie PU z dzianiną poliestrową,  wprasowany termicznie bezpośrednio  na  wewnętrznej powierzchni cholewki. W rozwiązaniu konstrukcyjnym cholewki    zastosowano  system  sznurowany.  Podeszwy  gumowe  o  wysokim urzeźbieniu. Trzewiki letnie produkowane są w tęgości średniej w rozmiarach od 23 do 31 co pół numeru, według numeracji metrycznej.  Producenci    Armex, S.P.W.S Gdynia ,Demar,  Wojas.

Rozmiar 28.

Stan magazynowy
Data dodania: 28 maja 2022
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 15 razy od 28 maja 2022
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.