Urodzony przywódca.

Duże zdjęcie Urodzony przywódca.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
146 / 288
<
>
Podporucznik Luftwaffe (prawie napewno) z dywizji polowej Luftwaffe w mundurze służbowym, szytym na zamówienie z gabardyny. Gabardynowa jest zarówno fliegerblouse według wzoru późniejszego jak i bryczesy, choć obie części munduru uszyte z materiału o innym odcieniu. Oficer nosi pas oficerski w kolorze brązowym oraz furażerkę oficerską równierz wykonaną z gabardyny. Pod bluzą mundurową jasna (raczej biała) koszula z czarnym krawatem. Jeżeli mam rację co do formacji to kolor patek to zielony. Na drugiej dziurce od guzika bluzy wstążka (baretka) Krzyża Zasługi Wojennej a na lewej piersi baretka innego odznaczenia (dla mnie Hiszpański Biały Krzyz Wojenny ale nie jsetem specem więc tylko domniemanie). W tle, coś co może być zabudowaniami jednostki wojskowej lub szkoleniowej. Oficer ma wetknięty w lewą kieszeń bluzy jakiś dokument.
Data dodania: 16 czerwca, 11:43
Datowanie przedmiotu: 1942 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
16 czerwca, 19:18
Dziękuje Panowie!
Kustosz
16 czerwca, 16:18
... i bardzo wyrazista postać. "Ich bin ein Offizier!" w mimice, geście i każdym szczególe. Świetne zdjęcie, przyłaczam się do gratulacji.
16 czerwca, 15:55
Bardzo ładne zdjęcie,gratuluję!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.