Wydawnictwo jubileuszowe 100 lat Prądniczanki

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
44 / 44
<
>
Książka wydana na 100 lecie klubu sportowego. 
Data dodania: 18 czerwca, 14:44
Datowanie przedmiotu: 1921
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
19 czerwca, 08:39
Dziękuje i wzajemnie :-) pozdrawiam serdecznie 
18 czerwca, 19:36
Ma Pan rację !!!  Widzę że Strug Tyczyn dobrze sobie radzi , wysoka pozycja w tabeli w ostatnim sezonie . Życzę Prądniczance i Strug Tyczyn jak najlepszych wyników w przyszłym sezonie. Pozdrawiam serdecznie!
Kustosz
18 czerwca, 18:14 , edytowany: 18 czerwca, 18:15
AKS to tez klub z bogatą historią, choć niestety mlodsi kibice niewiele o nim wiedzą. Ale te małe,  lokalne drużyny, które na codzień grają w niższych ligach mają to co brakuje tym "wielkim i bogatym". Dużo swoich "wychowanków", zawodników związanych z danym miastem czy wsią- "tutejszych". A nie piłkarzy sprowadzanych za wielkie pieniądze... zbyt duża komercjalizacja zabija całą piękna ideę sportu. A mój drugi klub to Strug Tyczyn :-)
18 czerwca, 17:51
Ja mam sentyment do wielu klubów sportowych , jednak najważniejszym jest AKS Chorzów . Jestem ciekaw jaki jest drugi klub którym Pan kibicuje :)))
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.