Kolega przywódcy.

Duże zdjęcie Kolega przywódcy.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
147 / 288
<
>
Pan porucznik Luftwaffe wyletniony. Od góry patrząc- oficerska wersja furażerki, regulaminowa koszula dla wosjk lotniczych Wehrmachtu (w kolorze jasnoniebieskim) z przypiętymi naramiennikami (dobrze widoczny krój tej koszuli) i naszytym na piersi orłem, czarny krawat (wciśnięty nieelegancko w spodnie), spodnie od munduru służbowego z pasem oficerskim. Na pasie ledwo widoczna (z prawej strony) miękka kabura (na tyle ile widać detale w powiększeniu, z P09). Ten wzór koszul używanych w Luftwaffe pozwalał noszenie ich jako elementu umundurowania bez bluzy a to dzieki możliwości przypiecia naramienników i naszytemu orłowi co sprawiało iż koszula wizualnie spałniała kryteria górnej części munduru.
Data dodania: 21 czerwca, 12:47
Datowanie przedmiotu: 1942 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
21 czerwca, 22:46
Dziękuję. Dla mnie interesujące ze względów mundurowych.
Kustosz
21 czerwca, 18:08
Gratuluję kolejnego "klimatycznego" zdjęcia!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.