OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
40 / 40
<
>
Data dodania: 26 lipca, 23:50
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
29 lipca, 09:14 , edytowany: 29 lipca, 09:15
Popieram przedmówców. Ja wiem, że jeden to Konstancjusz, trzy z nich na pierwszy rzut oka to tzw. "konstantinusy", ale potoczny zwiedzacz będzie zachodził w głowę, co to za złomki. Sugeruję opisy wyjaśniające choćby tylko co to jest i dlaczego na zdjęciu są aż cztery monety, w tym jedna z innej parafii.
Kustosz
27 lipca, 08:57
Z ust mi to wyjąłeś. Trochę się powstrzymałem ale skoro pierwszy kamień został rzucony... Faktycznie, trochę cały zbiór na odwal zrobiony.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 lipca, 08:15
Co na temat prezentowanych w ten sposób monet dowie się ktoś oglądający je ? Zero opisu a w tytule zamiast nazwy monet tylko numer kolejnego dodania.W taki sposób można "spalić" najlepszą kolekcję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.