Nówka kabrio z salonu.

Duże zdjęcie Nówka kabrio z salonu.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
85 / 323
<
>
Horch 901- Kfz 2. w służbie Luftwaffe. W pojeździe siedzi szef kompanii. Podoficer ma na sobie najprawdopodobniej wczesną wersję fliegerblouse, bez naszytego orła na piersi. Ciekawostką jest fakt iż nie nosi on patek na kołnierzu. Widoczna baretka - najprawdopodobniej Krzyża Zasługi Wojennej. W tle ciężarówki- wyglądają na którąś z wersji pojazdów Mercedes Benz (G3- LG 300). Zwracają uwagę okna budynku w tle. Na szybach naklejone paski papieru zabespieczające szyby przed wypadaniem na ulicę w przybadku stłuczenia szkła na skutek pobliskiej eksplozji. Powszechnie stosowane w Polsce we wrześniu 1939 roku. 
Data dodania: 13 sierpnia, 09:00
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.