OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 18
<
>
Atrapa czołgu do szkolenia załóg na bazie opla P4? Nr rejestracyjny pojazdu WH 51442.Sądząc po nakryciach głowy dwóch żołnierzy to 1943r.Wszelkie informacje mile widziane.
Data dodania: 18 sierpnia 2022
Datowanie przedmiotu: 1943
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
19 sierpnia 2022
Dziękuję Jurgen za wyczerpującą opinię! Miłego dnia.
Kustosz
19 sierpnia 2022
O, następny spadak... Bardzo fajna fotka. A teraz sprostowanie. Te pojazdy nie słuzyły do szkolenia załóg. To zwyczajnie nie miałoby sensu. Co najwyżej do szkolenia dowódców pojadów w kwestii dowodzenia i współdziałania na polu walki. Poza tym dla dowódców związków taktycznych w dowodzeniu na polu walki, ewentualnie grenadierów do szkolenia we współdziałaniu z pojazdami pancernymi. Poza dowódcami w takim pojeździe nie wyszkoli się żadnego członka załogi czołgu czy nawet samochodu pancernego. Co do rejestracji to w zalezności czy była to jeszcze Riechswehra czy juz wehrmacht. Mundury wskazuja raczej na ten drugi więc w tej sytuacji będzie to okręg pierwszy czyli Królewiec. Jezeli jest to stary numer sprzed 1935 to będzie to Stuttgart.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.