Chodź opowiem ci bajeczkę...

Duże zdjęcie Chodź opowiem ci bajeczkę...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
231 / 344
<
>
Zołnierze Propagandakompanie (brak informacji o numerze) z pojazdem propagandowym. Zdjęcie według mnie wykonano w Polsce w 1939 roku. Pojazd to dostosowany do służby (sprzęt nagłośnieniowy) autobus Büssing-NAG Burglöwe. Żołnierze w mundurach służbowych wzoru 36 (choć unterofizier wydaje się  że ma bluzę z kołnierzem w tym samym kolorze co reszta bluzy). Widoczni dwaj podoficerowie i przynajmniej jeden gefreiter. Wszyscy noszą buty marszowe. Jeden z żołnierzy bez bluzy, we wczesnej, białej koszuli. Dobrze widoczne wykończenie górnej części spodni i troczenie szelek. Żołnierz po lewej w przydziałowym swetrze. Zwracam uwagę na dzieci w centrum zdjęcia i zabudowania kryte strzechą. 
Data dodania: 22 sierpnia
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1940
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
23 sierpnia
Tutaj raczej propaganda sukcesu i zwycięstw.
Kustosz
22 sierpnia
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.