CENTRUM ROZPOZNANIA i WSPARCIA WALKI RADIOELEKTR.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
31 / 36
<
>
Podstawą odznaki pamiątkowej jest niebieska tarcza w kształcie konturów stylizowanej mapy Polski z obrzeżem. W dolnej części tarczy znajduje się szachownica lotnicza – symbol Sił Powietrznych. W centralnej części tarczy umieszczony jest srebrny wizerunek elementu systemu antenowego, odzwierciedlającego charakter zadań CRiWWRE. Z lewej strony tarczy widnieje srebrny talerz anteny odbiorczej skierowany w stronę źródeł emitujących srebrne fale radiowe, którymi są samolot i rakieta w kolorze srebrnym, usytuowane w prawej górnej części tarczy. Poniżej wizerunku rakiety i samolotu, między odciągami masztu anteny znajdują się srebrne litery „CRiWWRE” – skrót nazwy jednostki. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 132/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 września 2021 r.
wymiary : 43x40 mm
wykonanie : Andrzej Panasiuk
Data dodania: 20 września 2022
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.