Spotkanie autorskie.

Duże zdjęcie Spotkanie autorskie.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
321 / 344
<
>
Prawdopodobnie odprawa po lub przed ćwiczeniami. Wygląda na dywizję polową Luftwaffe. Po lewej (bokiem) oficer, zwraca uwagę jego o wiele ciemniejsza bluza mundurowa niż reszty żołnierzy. Połowa szyku (od lewej do połowy kadru) w mundurach służbowych a na głowach widac głównie hełmy choć jest też kilka furażerek a nawet jedna czapka polowa wzoru 43. Kilku żołnierzy ma zatknięte na hełmach maskowanie naturalne. Od połowy szyku do prawej żołnierze  w furażerkach i w zeltbahn z założonym oporządzeniem na nie co oznacza iż użyto ich jako elemntów umundurowania maskującego a nie dla ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Tak samo ubrany stojący tyłem oficer lub podoficer u którego dobrze widoczne elemnty oporządzenia takie jak szelki, puszka z maską p.gaz, chlebak. Obok niego bez oporządzenia i nakrycia głowy, prawdopodobnie oficer. Podoficer (pierwszy od prawej) bez nakrycia głowy w mundurze służbowym (widoczna tresa na kołnierzu) nosi trzewiki z opinaczami. Takie samo obuwie można wypatrzyć u kilku innych żołnierzy w szyku. 
Data dodania: 26 września
Datowanie przedmiotu: 1943 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.