Górale niżinni.

Duże zdjęcie Górale niżinni.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
324 / 344
<
>
Przemarsz plutonu Gebirgsjager. Tutaj dzieją się naprawdę cuda, które wskazują iż może to być późny okres wojny. Po pierwsze- mieszanka mundurów. Widać zarówno wczesne z ciemnozielonymi kołnierzami jak i mundury wzorów późniejszych. Po drugie buty- poza butami górskimi widoczne buty marszowe. Żołnierz z pierwszej trójki nosi baretkę EKK II, zaś w głębi za prowadzącym szyk widoczny oficer z dość pokaźną listwę baretek. Ale najciekawszy jest szef kompanii stojący w głębi i obserwujacy przemarsz. Nosi on sznur strzelecki ale najciekawsze jest to iż ma on naszywkę wykwalifikowanego łącznościowca. Ciekawostką jest również fakt ze tylko część żołnierzy nosi naszywki Gebirgsjager na prawym ramieniu. A przy drodze wierzby rosochate...
Data dodania: 5 października, 11:32
Datowanie przedmiotu: 1941 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 2 razy od 5 października, 11:32
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.