Zlot pojazdów militarnych

Duże zdjęcie Zlot pojazdów militarnych
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
331 / 344
<
>
Koncentracja pancernej jednostki rozpoznania, prawdopodobnie w Polsce we wrześniu 1939 roku. Od lewej widoczne: na pierwszym planie motocykle (z plutonu motocyklowego), SdKfz 232 8 rad (cięzki samochód pancerny w wersji łączności radiowej) z ledwo widoczną anteną ramową, cztery lekkie samochody pancerne SdKfz 221 które są uzbrojone jedynie w karabin maszynowy MG34 w obrotowej, otwartej wieżyczce. W głębi widoczna kolumna transportowa (motorowa) oraz jeden samochód pancerny (tyłem) który po wielkości wieży można zidentyfikować jako SdKfz 222. Na pierwszym planie widoczny kopczyk z krzyżem przydrożnym. Pojazdy posiadają białe krzyże jako identyfikacje przynalezności państwoewej które w tej formie były używane w zasadzie do 1940 roku. 
Data dodania: 22 października
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
22 października
A dziękuję. Wkrótce więcej podobnych.
Kustosz
22 października
Ho, ho, ładne zbiorowisko... Gratuluję fotki!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.