OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
29 / 64
<
>
Jest to pierwsza wersja powszechnie dzisiaj znanego IPP, która była produkowana w Polsce. Jego zawartość jest taka sama jak późniejsza wersja, różny jest jedynie sposób upakowania roztworów oraz pudełko. Początkowo było wytwarzane z bakelitu, potem z nieokreślonego rodzaju tworzywa sztucznego, które przypomina dzisiejszy plastik. Nieznane są zasadniczo żadne szczegóły dotyczące tego wariantu, nawet jego nazwa. Prawdopodobne jest oznaczenie IPP-51 lub -51M. Pakiet ten jest niemal identyczny względem radzieckiego odpowiednika. Do użytku wszedł w latach '50 lub '60.

 
Data dodania: 23 października 2022
Datowanie przedmiotu: 1950 - 1960
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.