Radosny marsz ku przyszłości.

Duże zdjęcie Radosny marsz ku przyszłości.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
276 / 423
<
>
Pluton piechoty Heer Wehrmachtu, prawdopodobnie podczas wymarszu lub powrotu z ćwiczeń. Jako pierwszy dumnie kroczy oficer (chyba w stopniu podporucznika), następnie w pierwszej trójce podoficerowie plus jeden podoficer na skrzydle (najprawdopodobniej jakiś podoficer funkcyjny dowódcy) a dalej idą już szeregowi, przy czym druga trójka nie niesie na ramieniu Kar98k jak reszta w szyku i myślę iż są to strzelcy MG niosący karabiny na pasie, na ramieniu. Wszyscy z minimum oporządzenia oraz furażerkami za pasem. 
Data dodania: 3 listopada 2022
Datowanie przedmiotu: 1938 - 1941
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.