OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
43 / 43
<
>
model firmy Majorette

skala 1:60
Data dodania: 25 listopada, 09:19
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
28 listopada, 13:15
Cos mi sie zdaje, że gościu sam się naprasza, by zajęły się nim odpowiednie służby, np. służba zdrowia posiadająca wdzianka z długimi rękawkami.
Ps. Kiedyś prowadząc pewną robotę, miałem w ekipie byłego zomowca. Facet z czytania potrafił ogarnąć tylko wytłuszczone tytuły. Tyle w temacie.
Kustosz
25 listopada, 13:39
To tępak jest. On dostawał volkwageny z NRD. Dobrze że nie Audi. Ja pozwoliłem sobie również na dwie niewybredne riposty ale to co później wypisywał wywalam w efekcie czego moje zdanie na jego temat wciąż wisi jako ostatnie i on nic z tym zrobić nie może. Frustrujące dla trolla.
Kustosz Starszy kustosz
25 listopada, 12:55
widać po twoich wypowiedziach, że do ZOMO tylko niewykształconych kretynów brali
25 listopada, 11:21
Takim to jeździliśmy jak dostaliśmy transfer z NRD  o kolorze niebieskim z białymi pasami z napisani MILICJA wszyscy uciekali w popłochu jak zobaczyli ile chłopa siedzi w ogurcym. 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.