"Jedynka" we dwójkę.

Duże zdjęcie "Jedynka" we dwójkę.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
344 / 344
<
>
PzKpfw I ausf. A. Dwa czołgi pierwszej wersji panzer I podczas ćwiczeń. Brak oznaczeń przynależności państwowej. Dość dobrze widoczna różnica tylnej części pojazdu w stosunku do wersji B. Opadający bieg tylnej częsci gąsienicy wprost na koło napinające które w tej wersji było jednocześnie ostatnim kołem jezdnym. Widoczny jeden tłumik układu wydechowego silnika (oba w tej wersji znajdowały się w tylnej częsci błotników) który (pojedyńczy) w wersji B znajdował się na tylnej płycie. Bardzo charakterystyczny sposób przewożenia liny holowniczej zawiniętej w trójkąt pomiedzy hakami holowniczymi a pojedyńczym reflektorem. 
Data dodania: 26 listopada, 12:09
Datowanie przedmiotu: 1935 - 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
28 listopada, 13:03
Następna perełka. Gratulacje.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.