KARNAWAŁ LIPCOWY CHORZÓW - KATOWICE - MEDAL

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
89 / 92
<
>
Medal wydany z okazji licznych uroczystości i imprez w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie zwązanych z największym świętem narodowym w PRL . 22 Lipca Odrodzenia Polski.
Data dodania: 27 listopada, 14:39
Datowanie przedmiotu: 1972
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
29 listopada, 20:01
Witam ! Dopytuję się dlatego,że byłem w czasie takiego "święta " na koncercie zespołu "Osibisa" i wspominam to z pewną nistalgią.zatarły mi się tylko te" święta"...
Pozdrawiam serdecznie ;-))
27 listopada, 22:53
Wydaje mi się że były to dwie inne imprezy  podobnie wyglądające , jednak święto Trybuny Robotniczej odbywały się w czerwcu,  był tam kiermasze przeróżnych rzeczy,  występy zespołów , kiełbaski opiekane z rożna , a na karnawale nie pamiętam by był kiermasz więcej przemówien ale kiełbaski i muzyka bardziej ludowa były także . Myślę że się nie mylę upłynęło sporo lat a te imprezki z lat 70 przeżywałem jako dziecko. Pozdrawiam serdecznie ! 
Kustosz
27 listopada, 20:16
Niestety pamięć mnie zawodzi,ale pytanie jest : czy "święto " to bylo połączone ze "świętem " Trybuny Robotniczej...?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.