Płaszcz podpułkownika artylerii Heer

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
70 / 70
<
>
Mentel podpułkownika artylerii z Heer.Płaszcz przydziałowy o czym świadczą stemple odbioru.Model z 1936r.Na ostatnim zdjęciu słuchawki do kierowania ogniem dla oficerów.Więcej nie napiszę,bo liczę na pomoc Jurgena.
Data dodania: 3 lutego
Datowanie przedmiotu: 1936
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 2 razy od 3 lutego
Reklama
Dodaj komentarz
4 lutego
Dziękuję Jurgen! Miłego dnia.
Kustosz
4 lutego
No to dość trudny do dostania fant, zwłaszcza z oryginalną tubą. Niemniej trzymam kciuki za skompletowanie sylwetki w stopniu Ciebie satysfakcjonującym.
4 lutego
Dziękuję Jurgen za opinię! Kilka razy miałem na oku ten mikrofon napierśny,ale jak to w życiu bywa zawsze brakuje pieniędzy na słodycz życia.
Kustosz
3 lutego
Ładny płaszczyk. Stan mint. Co do słuchawki to było kilka wersji słuchawki na jedo ucho pozwalających mieć kontakt z otoczeniem i jednocześnie mieć podsłuch na to co dzieje się w sieci łaczności. Często w artylerii współpracowały z mikrofonem napierśnym. Jak nie zapomnę to wrzucę jutro link do filmu szkoleniowego baterii artylerii heer gdzie pięknie widać i wszystkie elementy (obserwacje, łączność, nakierowywanie, zarządzanie i ogień) od momentu zajęcia pozycji do otwarcia ognia. Widać tam też sprzęt łączności używany w artylerii polowej.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.