Ludzie - symbolika wina (Symbolik des Weines)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
410 / 414
<
>
1 z 4 odznak z walcowanego cynkuSeria rozprowadzana jedynie w okręgu Moselland (Gau Moselland).1. Wojenna Pomoc Zimowa 1939/40 (1. Kriegswinterhilfswerk des deutschen Volkes 1939/40).

Data zbiórki: styczeń 1940

-Schaumwein (wino musujące)
Nie propaguję żadnych ideologii totalitarnych.Prezentowane obiekty służą celom historyczno-kolekcjonersko poznawczym i nie są wyrazem moich osobistych poglądów.

 
Data dodania: 4 lutego
Datowanie przedmiotu: 1940
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
5 lutego
Zapewne masz rację vipoka-,ale w tej serii jest tylko rozgraniczenie na wino młode, musujące,dojrzałe i stare...Autor(rzy) nie wchodzili w niuanse uprawy i produkcji win.
Potraktowali to zbyt profesjonalnie...po niemiecku ! Pozdrawiam serdecznie ;-))
Kustosz
5 lutego
region uprawy winorośli Koblenz-Trier - pewnie chodzi też o Riesling czyli białą odmianę winorośli wykorzystywaną do produkcji win wytrawnych, półsłodkich i musujących
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.