Chłopaki z dzielni.

Duże zdjęcie Chłopaki z dzielni.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
287 / 372
<
>
Sześciu żołnierzy Heer Wehrmachtu przy- dość rzadkim na zdjęciach, pojeździe jakim był Marcedes Benz (Daimler Benz) L 1500 A. Wyprodukowano tego pojzadu bez mała 5000 sztuk w serii produkcyjnej trwającej trzy lata (1941- 1943). Był to pojazd o niezłych właściwościach trakcyjnych, wysoko zawieszony, w wersji osobowej (na zdjęciu) posiadał napęd na wszystkie cztery koła i był w stanie przewieźć w dość komfortowych warunkach 7-8 osób wraz z kierowcą. Przed pojazdem widoczna grupa żołnierzy. Na masce (być może kierowca) w spodniach od munduru służbowego i przydziałowym swetrze z wypuszczonymi na niego szelkami. Na głowie furażerka jak i u kolejnych czterech. Od prawej- pierwszy, drugi i trzeci, w drelichach roboczych. Od lewej, drugi, ubrany tak jak siedzący na masce poza szelkami. Pierwszy ma na sobie kompletny mundur służbowy z bluzą wzoru 36, bez nakrycia głowy z pasem głównym na którym widać dwie potrójne ładownice na łódkowaną amunicję do Kar98k w którego jest uzbrojony. 
Data dodania: 23 marca, 10:33
Datowanie przedmiotu: 1941 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
23 marca, 19:56
Dziękuję bardzo choć mam wrażenie że mnie przeceniasz... :)
Kustosz
23 marca, 19:51
Zawsze jestem pełen podziwu dla Twoich możliwości wyciągania detali ze zdjęcia dla uzyskania pełnego opisu...;-)) Gratuluję wiedzy... !!!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.