Bluza polowa "wz.93" PANTERA 127A/MON

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
66 / 73
<
>
Bluza munduru 127A/MON. Wprowadzonego w 1997 roku jako głęboka modernizacja wzoru 127/MON. Do czasu wprowadzenia w 2004 munduru letniego 124Z/MON był to po prostu mundur polowy, od 2004 nastąpiło podzielenie mundurów polowych wydawanych żołnierzom na mundur letni (124z/MON) i mundur polowy (zimowy - 127A/MON), a także wydawane na misje mundury tropikalne w kamuflażu pustynnym, warto zauważyć że taki podział funkcjonuje w umundurowaniu do dziś. Mundury 127A/MON były produkowane przez dość dużą ilość producentów z pewnymi swoimi osobliwościami jeśli chodzi o wybarwienie do czasu wprowadzenia mundurów wz.2010 w 2012 roku. Zasadniczo można wyróżnić 4 wersje różniące się od siebie zastosowaniem typu oznaki przynależności państwowej i sposobu jej mocowania, przezentowana tutaj bluza to trzecia wersja (oznaka III typu przyszyta na ramionach bez rzepu).
Data dodania: 28 marca, 14:03
Datowanie przedmiotu: 1997 - 2011
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.