Gogle taktyczne ochronne wojskowe UVEX

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
57 / 61
<
>
Gogle wojskowe UVEX zostały wykonane ze specjalistycznych materiałów nie zawierających metali. Dopasowanie obudowy okularów do twarzy zapewnia ich komfortowe użytkowanie.

Gogle zapewniają doskonałą widoczność. Połączenie dwóch różnych materiałów (twardych/miękkich komponentów) oznacza, że ucisk nigdy nie będzie problemem, nawet przy dłuższych okresach używania. Miękkie, elastyczne komponenty dostosowują się do indywidualnych krzywizn twarzy, zapewniając całkowitą ochronę boczną, nawet przy użyciu z okularami korekcyjnymi. Szkła powleczone uvex supravision HC-AF nie parują od środka i są niezwykle odporne na zadrapania na zewnątrz, a także są odporne na substancje chemiczne. Efekt nano clean zapewnia łatwe czyszczenie szkieł i mniejszą podatność na zanieczyszczenie.

Możliwa wymiana szkieł.

Miękkie materiały zapewniają kompatybilność z maskami i innymi środkami ochrony osobistej

W komplecie odpinana przesłona przeciwsłoneczna oraz żółte szkła.

 
Data dodania: 29 sierpnia
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 3 razy od 29 sierpnia
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.