Fiński karabin mosin M39

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 7
<
>
Fiński karabin mosin M39 używany w armii Fińskiej podczas II wojny światowej. Karabin 4 taktowy zasilany z 5 nabojowego magazynka stałego, kaliber 7,62x53R mm mosin. Dekowany
Data dodania: 7 września, 20:50
Datowanie przedmiotu: 1943
Miejsce pochodzenia: Finlandia
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Data i sposób nabycia: anonimowe przekazanie
Rozmiar: 118x13 cm
Waga: 4,1 kg
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
8 września, 00:17
Podpisuje się pod tym co napisał Naprawiacz. Większa ilość zdjęć napewno podniesie atrakcyjność prezentacji. No o bogate opisy nie proszę, bo nie każdy ma do tego wenę. Tak czy siak czekam jak to (kolekcja) się rozwinie.
7 września, 21:48
Masz bardzo ładną kolekcję,ale czuję niedosyt z tylko jednego prezentowanego  zdjęcia eksponatu.Dlatego punktacja kuleje.Pozdrawiam.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.