Wojskowe taktyczne gogle ochronne model CG1.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
58 / 61
<
>
Wojskowe taktyczne gogle ochronne model CG1. Produkowane przez  firmę COBBY z Poznania. Zgodnie z normą PN-EN 166:2005, obie szyby oraz oprawa są oznaczone symbolem BT, co oznacza, że wytrzymują bezpośrednie uderzenie obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 120 m/s w temperaturach od -5°C do +55°C.

Szybki ochronne tych gogli są wykonane z Poliwęglanu (PC) z powłoką AF chroniącą przed olśnieniem słonecznym.

Oprawa gogli jest wykonana z materiału konstrukcyjnego TPU z pianką poliuretanową PU wraz z poliestrowa taśmą elastyczną. Otwory wentylacyjne zapobiegają parowaniu szybek.

Ponadto w komplecie jest: woreczek bawełniany do przechowywania szybek wymiennych, osłona poliestrowa chroniąca gogle przed zarysowaniem i zapyleniem.

Stan Nowe

Data produkcji 10.2020

 
Data dodania: 8 września, 09:23
Datowanie przedmiotu: 2020
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.