"Fotograficzna pamięć"

Duże zdjęcie "Fotograficzna pamięć"
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
53 / 53
<
>
"Fotograficzna pamięć" - to zbiór opowiadań podyktowanych obrazem starych fotografii ślubnych.
Wystarczy kliknąc na obszar obrazka okładki, żeby uzyskać bezpłatny dostęp do pobrania wydania Ebook "Fotograficzna pamięć".

 oś czasu 2 (owszemowszem.pl)

Natomiast przechadzając się po wystawie starej fotografii, kiedy zauważycie przy opisie obrazek okładki, znakiem tego po kliknięciu obrazka połączycie się bezpośrednio z tekstem opowiadania inspirowanego fotgrafią prezentowaną w odsłonie na stronie.

Życzę ciekawej lektury
Mariusz Figaj
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
19 listopada, 01:54
Dziękuję Jurgen za dobre słowo :) Fajnie, że jesteś.
Kustosz
18 listopada, 12:22
Fajny projekt. 
18 listopada, 10:43
    Przedstawiam swoje - „moje portfolio”. Opowiadania zawarte w tym zbiorze, to ślady twórczości, związanej z tematem starej fotografii oraz efekt władania literami, słowami, kompozycją zdań. Jednym słowem dokumenty tego, co się stało bardzo kiedyś i teraz niedawno. Lubię cytaty, to takie małe haczyki do poderwania uwagi i złowienia czytelnika. Pławik daje nurka, a ja wyciągam zdobycz na brzeg swojej twórczości. Kiedy postawi stopę na nowym gruncie, będzie chciał iść dalej i dalej. Tak to skonstruowane. Pisarz czytelnikowi zgotował taki los. Czytelnik też człowiek, zatem wszystko zaczyna się równoważyć. Pierwszy nadal pisze, drugi znowu czyta. Swoista wspólnota, podział strat i zysków. Oczywiście żartowałem. Żadna podróż czytelnika w te strony nie jest stratą. Prezentacje prac przygotowałem według klucza: cytat – fotografia – opowiadanie. I w takim porządku, proponuję poznawać obrazy z mojej kolekcji. To dobry sposób na zaprzyjaźnienie się z przeszłością. Zapraszam do lektury Mariusz Figaj
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.