Głośnik dostawny do sprzętu radiowego.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 26
<
>
Replika dostawnego głośnika używanego do sprzętu radiowego (odbiorniki i radiostacje) umożliwiającego odsłuch odbieranego sygnału bez użycia słuchawek. Oryginalnie, obudowa była wykonana z preparowanej, grubej tektury, tutaj użyto trochę innego materiału jednak wzrokowo nie odbiega od oryginału. Kabel jest "ślepy" zaś wewnątrz obudowy, poza głośnikiem, znajduje się mały wzmacniacz z łączem USB w które jest wpięty memory stick z zapisanym efektem pracy w sieci radiowej. Całośc zasilna z małej baterii 12V ukrytej również wewnątrz obudowy głośnika. Ostatnie zdjęcie pokazuje użycie z repliką radiostacji Torn Fu G podczas jednej z imprez. 
Data dodania: 18 marca, 11:09
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.