OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
173 / 185
<
>
Nawijarka do kabli z napędem od ciężaróki. Z drugiej strony wozu może znajdować się drugi taki komplet, co sugeruje numeracja 4 5 6 na obudowie urządzenia
Data dodania: 31 maja, 23:18
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 2 razy od 31 maja, 23:18
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz Starszy kustosz
2 czerwca, 16:04
fotografie z tej serii były luzem, więc jest tu trochę misz-maszu. będą jeszcze dwie serie fotek luzem, potem będę wrzucał fotografie z albumów.
Kustosz
2 czerwca, 10:42 , edytowany: 2 czerwca, 10:43
I jest to kolejne zdjęcie z Twojej ostatnie (długiej) serii które każe mi wierzyć ze nie wszystkie pochodzą z tej samej jednostki. Juz od jakiegos czasu widnieja naramienniki z ciemnymi waffenfarbe co w jednostce stricte łącznościowej było niemożliwe (waffenfarbe dla łazcności było cytrynowożółte wiec na zdjeciach byłoby bardzo jasne). To co widać na powyższym zdjęciu raczej określiłbym mianem wyciągarek i raczej właściwym by było przyporzadkowanie do wojsk inżynieryjnych. Jednakowoż waffenfarbe dla tego typu formacji było czarne a tutaj faktycznie widac dośc ciemne wypustki jadnkowoż raczej nie czarne. Tak czy siak, według mnie nie jest to sprzet łączności a sprzęt inżynietyjny. 
Kustosz Starszy kustosz
1 czerwca, 13:49
dziękuję Naprawiaczu
1 czerwca, 08:33
Ładna fotka,gratuluję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.