A na pace niespodzianka...

Duże zdjęcie A na pace niespodzianka...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
420 / 423
<
>
Zgodnie z obietnicą wrzucam niedawno upolowaną fotkę (tym razem to zdjecie nie pocztówka) pokazujące co miesciło się za zamykaną częścią paki w pojeździe z poprzedniego eksponatu- pocztówki. Normalnie kolej na publikacje tej fotki byłby pewnie gdzieś za rok ale w ten sposób chyba będzie ciekawiej i snesowniej. Jak widać, w tej częsci pojazdu było wszystko co powinno być w standardowym pojeździe łączności telefonicznej, tylko na mniejszą skalę. Jest rozkładany pulpit z łącznicą telefoniczną z dostrawionym wybierakiem tarczowym oraz kupa różnych fantów łączności. W typowym Kfz 72 łącznica zapewne była dużo większa no ale tutaj mamy sprzet Reichswehry więc biedniej. No i oczywiście słaba odporność na warunki atmosferyczne. Osobną sprawą są mundury. Żołnierz stojący po prawej ma nieznaną mi z pochodzenia bluzę (obstawiam że pierwszowojenną lub jakiś wzór używany w Reichswehrze). Widoczne też są szelki bojowe u dwóch żołnierzy- najprawdopodobniej pierwszowojenne. Widoczne składane stołki to standardowe stołki używane w niemieckiej armii. 
Data dodania: 11 czerwca, 18:02
Datowanie przedmiotu: 1935 - 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
12 czerwca, 16:38
Tak, poszła chlać z tymi sprzed 4 dni.
Kustosz
12 czerwca, 10:50
Niespodzianka, gdzieś się schowała...
Kustosz
11 czerwca, 18:58
Dziękuję. Mówiąc szczerze to spora gratka po wyrwaniu pocztówki z tym typem pojazdu trafić jeszcze zdjęcie pokazujące wiecej możliwosci rzeczonego pojazdu.
Kustosz Starszy kustosz
11 czerwca, 18:15
no i buty z opinaczami :)
rewelacyjna fotografia, gratuluję
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.