OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
30 / 119
<
>
Prezentowany eksponat to hełm wz. 50 w malowaniu Obrony Cywilnej. Hełm w nietypowym dla OC malowaniu, tj. w kolorze niebieskim. Co jest typowe dla hełmów przeznaczonych dla OC, na hełmie brak oznaczenia partii, roku produkcji, jak i producenta.
Data dodania: 23 stycznia, 16:11
Datowanie przedmiotu: 1973 - 1989
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.