Medal za rany Kuomintang w Mundur w MyViMu.com

Medal za rany Kuomintang

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
31 / 45
<
>
Medal za rany Kuomintang (China Civil War KMT Wound Medal Kuomintang) Ciekawa sprawa z tym medalem - występuje również w innej kolorystyce i z inną wstążka oraz wiązany jest z okresem II Wojny Światowej. Czy ten, to jakaś inna odmiana, czy z innego okresu - trudno mi powiedzieć. Prawdopodobnie przyznawany dla rannych, zarówno w wojnie przeciwko inwazji japońskiej lub wojny domowej w Chinach. Kuomintang (KMT) lub Guomindang (GMD) (po polsku "Chińska Partia Narodowa"). http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuomintang

1937 War of Resistance Against Japanese Aggression Warrior Kill enemy medal
Data dodania: 18 kwietnia 2011
Miejsce pochodzenia: Chiny
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: tyfus Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 149 razy od 18 kwietnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.