Odznaka "Zasłużony... w Mundur w MyViMu.com

Odznaka "Zasłużony Funkcjonariusz Pożarnictwa"

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 16
<
>
Odznaka "Zasłużony Funkcjonariusz Pożarnictwa" - 27.02.1984r.Wprowadzona została zarządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych jako zaszczytne wyróżnienie funkcjonariuszy pożarnictwa za osiągnięcia w służbie. Odznaka jednostopniowa, stanowi ją medal o średnicy 37 mm , wykonany z metalu w kolorze brązu patynowanego. Na awersie, po środku na tle fragmentu godła państwowego znajduje się profil funkcjonariusza pożarnictwa w hełmie; po lewej stronie profilu umieszczona jest pionowo stylizowana gałązka laurowa, a po prawej- dębowa. Na obwodzie umieszczony jest napis: ZASŁUŻONY FUNKCJONARIUSZ POŻARNICTWA. Na rewersie pośrodku znajduje się trzywierszowy napis: MINISTERSTWO/ SPRAW/ WEWNĘTRZNYCH. Odznak zawieszona jest na wstążce o szerokości 37 mm z pionowymi paskami: środkowy W kolorze ciemnoniebieskim [szerokości 17 mm ] i bocznymi w kolorze czerwonym[10 mm].
Data dodania: 28 kwietnia 2011
Datowanie przedmiotu: 1984 - 1989
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 282 razy od 28 kwietnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.