Żabki bagnetowe belgijskie.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 28
<
>
Pierwsza żabka przeznaczona była do belgijskich bagnetów z długą wąską głownią 1916, oraz 1924. W tej żabce był jednak znaleziony nożowy bagnet belgijski 1889. Pochwa tego bagnetu ma inny hak i żabka ma dodane wycięcie pod ten hak.Parciana żabka służyła do noszenia szerokich nożowych bagnetów modeli 1889, oraz 1924. Żabka ze zdjęcia znaleziona została z niemieckim bagnetem 84/98/34. Pas główny żabki w środku kieszonki podszyty jest cienką skórą.Ostatnia żabka to współczesny belgijski model. Pętla w tej żabce, jak i w skórzanej nie jest przyszyta do żabki jak w żabkach brytyjskich.
Data dodania: 15 maja 2011
Datowanie przedmiotu: 1916 - 2000
Miejsce pochodzenia: Belgia
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 543 razy od 15 maja 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.