Żabki niemieckie bagnetowe - II Wojna Światowa.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
16 / 28
<
>
Niemieckie drugowojenne żabki do bagnetów 84/98.Pierwsza z lewej ma nity aluminiowe i krótkie środkowe przeszycie pasa głównego.Żabka druga ma nity mieszane- góra aluminium, przy kieszonce stalowe. Żabka nigdy nie posiadała troka na rękojeść. Szew środkowy - długi. Sygnowana.Trzecia żabka to najpopularniejszy model. Sygnowana.Żabka czwarta kojarzona jest głównie z Afrika Korps, ale tych żabek używały także i inne formacje.Kolejna żabka, to model uproszczony produkowany od roku 1942.Ostatnia żaba to żabka od prywatnego bagnetu w typie KS. Grubo malowana jakimś czarnym asfaltem.
Data dodania: 15 maja 2011
Datowanie przedmiotu: 1933 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 899 razy od 15 maja 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.