COLUMBO Peter Falk ... to już jest koniec

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
109 / 173
<
>
To już ostatnie minuty. Porucznik nie tylko wie, kto zabił ale ma dowody, o czym w tej chwili informuje podejrzanego. "To pan zabił żonę tamtego wieczora".Porucznik Columbo jest legendą wydziału zabójstw Los Angeles. Nie lubi zmieniania sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu jego niezawodny samochód niejednokrotnie mało nie skończył kariery na złomowisku, a jego samego, biegającego z rozmierzwioną czupryną i w niezniszczalnym płaszczu, bierze się niekiedy za tragarza czy bezdomnego.

Ten niezwyczajny policjant jest niemal zawsze w dobrym humorze. Na miejsce morderstwa przybywa często niewyspany i prawie zawsze głodny, co pozwala mu na poczęstowanie się smakołykami w bogatych domach, które odwiedza. Pojawiając się niczym zjawa o każdej porze i w nieoczekiwanych miejscach, doprowadza swoich rozmówców do białej gorączki.

Jeżeli coś kiedyś przeskrobiecie, nie radzę Wam mieć do czynienia z Columbo. Po cichu Wam wyznam, że tak naprawdę, nie macie się czego obawiać ...;)
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 708 razy od 16 maja 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.