Marlene Dietrich Pocztówka Chiny 2011 n.19

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 19
<
>
Oto koniec nieznanej Dietrich i narodziny Anioła.Dostawcy kolekcjonerskich rarytasów tak się spieszyli dostarczyć mi kartki, że zapomnieli właściwie wykadrować fotkę, ale co tam...takiego Aniołka jeszcze nie mam ;).>>

Oryginalna pocztówka kolekcjonerska (!), wyprodukowana domowym sposobem gdzieś w Chinach w 2011 roku i przeznaczona do zbytu w zestawach o limitowanej ilości 2 kompletów (jak zapewniał sprzedawca). Nie trzeba dodawać, że kartki stworzone specjalnie dla mnie, tzn. zbieracza o niepohamowanej żądzy posiadania wszystkiego, co nosi na sobie wizerunek jego idola. Z zakupu jestem bardzo zadowolona, gdyż mimo, że papier i wydruk są niskiej jakości, to wszystko wynagradzają piękne wizerunki Marleny - najprawdziwszego anioła, który niegdyś stąpał po ziemi. Do tego cena przystępna i przesyłka błyskawiczna, a na koniec trafiła się jeszcze piękna koperta z ciekawymi chińskimi znaczkami.Chińskie pocztówki o lepszej i gorszej jakości bezpardonowo polują na kupców, podczas, gdy ci ostatni, myślą, że to oni są myśliwymi. Wszystkie te kartki stworzone są z myślą o nas,zbieraczach piesków, kotków, Disney 'a, Hannah Montana, pin-up girls etc, abyśmy mogli powiększać swoje kolekcje tak jak to robią zbieracze połyskujących, zaklętych w kapsle srebrnych "monet" prosto z NBP..

No tak, każda potwora ma swego amatora...
Data dodania: 22 maja 2011
Datowanie przedmiotu: 2011
Miejsce pochodzenia: Chiny
Stan eksponatu: Dobry
Data i sposób nabycia: 2011
Kraj wydania: Chiny
Wydawca: Chiny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 141 razy od 22 maja 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.